Παρασκευή, 29/03/24, 14:20:56
Main
Registration
Login
In-PC..Ο Σκοπος Μας Η Ευχαριστηση Σας
Welcome Guest | RSS

                                                                                                         
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
IN-PC Ενας Κοσμος Σε Ενα Site » Music/Movies Download Section » Ελληνικη Μουσικη » Πλούταρχος Γιάννης - Ότι γεννιέται στην ψυχή (Album 2008)
Πλούταρχος Γιάννης - Ότι γεννιέται στην ψυχή (Album 2008)
arkasDate: Παρασκευή, 13/03/09, 23:17:36 | Message # 1
Music Moderator
Group: General Moderators
Messages: 71
Reputation: 3
Status: Offline


  • Tracklist

01. ΝΑ ΠΑΣ
02. ΑΥΤΗ Η ΑΓΑΠΗ (ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ)
03. ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ
04. ΤΡΕΛΑΘΗΚΕΣ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ
05. ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΗΣ
06. ΜΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟ
07. ΧΩΡΙΣ ΓΥΡΙΣΜΟ
08. ΑΧ ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ
09. ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ
10. ΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΕΣΥ
11. ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
12. ΠΩΣ ΝΑ ΦΥΓΩ
13. Ο,ΤΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ
14. ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΜΙΣΟ
15. ΦΩΤΙΑ ΜΕΣ’ ΣΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΜΟΥ
16. ΜΗΝ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΚΕΙΝΗ
17. ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
18. ΜΕΣ ΣΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ

Περιγραφή: Το καινούριο album του Γιάννη Πλούταρχου έρχεται για να γίνει το απόλυτο soundtrack του καλοκαιριού , το ταυτόσημο της διασκέδασης, έρχεται για να αγαπηθεί και να τραγουδηθεί όπως όλα τα προηγούμενά του. Το καινούριο album του Γιάννη Πλούταρχου, είναι ό,τι περιμέναμε από έναν καλλιτέχνη που εδώ και 10 χρόνια έχει ταυτιστεί με την επιτυχία, την συνέπεια, και την αποδοχή του κοινού. «Ό,τι γεννιέται στην ψυχή» ο τίτλος του, με τραγούδια που θα μπουν στην ψυχή μας. Το πρώτο single του album είναι το «Μη μιλάτε για εκείνη» σε μουσική του Γιάννη Πλούταρχου και στίχους που έγραψαν η Στέλλα Μεϊμάρη και η Ευγενία – Μαρία Τρικούβερτη παίζει ήδη στα ραδιόφωνα και αποτελεί την υψηλότερη νέα είσοδο στο National Airplay Chart. Και αυτή είναι μόνο η αρχή. Ακολουθεί το «?χ αγγελέ μου», τραγούδι με την μουσική του Βαγγέλη Τούντα και τους στίχους της Εύης Δρούτσα. Όπως όλα τα album του Γιάννη Πλούταρχου, έτσι και το καινούριο του, είναι γεμάτο επιτυχίες. Τραγούδια για να τα τραγουδήσουμε και να τα αγαπήσουμε σε μουσική των:
Σταύρος Λογαρίδης, Γιώργος Λούσκος, Βαγγέλης Τούντας, Χριστόφορος Γερμενής, Αλέξης Σέρκος, Στέλιος Μαρής, Νίκος Ιγνατιάδης, Σπύρος Γεωργίου, Θάνος Γεωργουλάς, Γιώργος Καφετζόπουλος, Γιώργος Λούσκος, Γιάννης Μηλιώκας, Δημήτρης Κορδατζής, Κυριάκος Παπαδόπουλος και Γιάννης Πλούταρχος
Και στίχους των:
Ελένη Ζιώγα, Εύη Δρούτσα, Πάνος Φαλάρας, Βασίλης Γιαννόπουλος, Κοσμάς, Ρεβέκκα Ρούσση, Ναταλί, Μιχάλης Αβατάγγελος, Ηλίας Φιλίππου, Γιάννης Μπαγουλής, Βασίλης Παπαδόπουλος, Βίκυ Γεροθόδωρου, Στέλλα Μεϊμάρη, Ευγενία – Μαρία Τρικούβερτη

http://rapidshare.com/files/126600251/ploutarx.g.a.rar





Message edited by arkas - Παρασκευή, 13/03/09, 23:18:13
 
JuVe913Date: Δευτέρα, 16/03/09, 16:19:46 | Message # 2
Group: Removed





axxaax gj r arka :D Music Mod
 
arkasDate: Δευτέρα, 16/03/09, 22:12:36 | Message # 3
Music Moderator
Group: General Moderators
Messages: 71
Reputation: 3
Status: Offline
Juve 3ekolla ligo me to music mod sunexeia!!
ti sou fenetai toso asteio kai gelas??


 
JuVe913Date: Τρίτη, 17/03/09, 16:53:48 | Message # 4
Group: Removed





tsk ksekola?:D kl...-_-
 
IN-PC Ενας Κοσμος Σε Ενα Site » Music/Movies Download Section » Ελληνικη Μουσικη » Πλούταρχος Γιάννης - Ότι γεννιέται στην ψυχή (Album 2008)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


| Copyright MyCorp © 2024 | Powered by uCoz |