Σάββατο, 20/04/24, 13:04:59
Main
Registration
Login
In-PC..Ο Σκοπος Μας Η Ευχαριστηση Σας
Welcome Guest | RSS

                                                                                                         
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
IN-PC Ενας Κοσμος Σε Ενα Site » Αθλητικα » Ελληνικό Πρωτάθλημα » Υπέγραψε και παρουσιάστηκε ο Λίνο
Υπέγραψε και παρουσιάστηκε ο Λίνο
JuVe913Date: Σάββατο, 10/01/09, 12:37:02 | Message # 1
Group: Removed





Παίκτης του ΠΑΟΚ είναι και επίσημα από την Παρασκευή ο Λίνο αφού υπέγραψε συμβόλαιο διάρκειας 1,5 έτους.

Εν συνεχεία, ο Βραζιλιάνος ποδοσφαιριστής παρουσιάστηκε επίσημα από το Δικέφαλο του Βορρά και έκανε και τις πρώτες δηλώσεις του.

Αναλυτικά, τόνισε: «Εχω πολύ καλές εντυπώσεις από τους ανθρώπους του ΠΑΟΚ, μου συμπεριφέρθηκαν άψογα. Ανυπομονώ να γνωρίσω τους νέους συμπαίκτες μου. Οι στόχοι μου συμβαδίζουν με αυτούς του ΠΑΟΚ. Είμαι διψασμένος για ποδόσφαιρο και αυτό θα το αποδείξω στο γήπεδο. Διαπίστωσα ότι ο ΠΑΟΚ είναι μεγάλη ομάδα και είμαι περήφανος που με επέλεξε».

Σε ερώτηση γιατί προτίμησε το νούμερο 16, ο Λίνο απάντησε: «Τη σεζόν 2006-07 είχα μία πολύ καλή χρονιά με την Ακαντέμικα, φορώντας αυτό το νούμερο. Το προτιμώ, ήταν ελεύθερο, γι’ αυτό και το επέλεξα».

Μιλώντας για τη θέση που του αρέσει να αγωνίζεται, τόνισε: «Είτε μπακ, είτε χαφ, είτε εξτρέμ είναι το ίδιο για μένα, παίζω όπου μου πει ο προπονητής ενώ σε ερώτηση για τον κόσμο του ΠΑΟΚ απάντησε: «Είναι ένα από τα πρώτα πράγματα που μου είπαν για την ομάδα. Εχει ένα πολύ φανατικό κοινό και ανυπομονώ να το γνωρίσω από κοντά».

Attachments: 1764011.jpg (5.3 Kb)
 
alex11Date: Σάββατο, 10/01/09, 17:51:44 | Message # 2
Gadgetakias
Group: Administrators
Messages: 121
Reputation: 5
Status: Offline
mia pektoura stin PAOKARA
 
IN-PC Ενας Κοσμος Σε Ενα Site » Αθλητικα » Ελληνικό Πρωτάθλημα » Υπέγραψε και παρουσιάστηκε ο Λίνο
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


| Copyright MyCorp © 2024 | Powered by uCoz |